Вилкові навантажувачіЕлектронавантажувачіДизельні та газові навантажувачіРічтраки (штабелери з висувною щоглою)ЕлектровізкиКомплектувальники замовленьВузькопрохідні штабелериГідравлічні візкиСучасні вилочні навантажувачі – вид спеціальної складської техніки для розвантаження, переміщення, навантаження та складування різних вантажів на складі або прилеглої до складу території. Вантажі можуть бути найрізноманітніші: не сипучі та сипучі, на піддонах та палетах, у бочках та гнучкій тарі. Вилочним цей вид техніки називається завдяки основному робочому інструменту – двосмуговим сталевим вилам, розташованим на передній частині агрегату,  що приводиться в дію гідравлічним механізмом. Рух вил відбувається вгору і вниз телескопічною щоглою, яка вважається одним з основних елементів вилкового навантажувача.

вилочний навантажувач Jungheinrich

Купити вилковий навантажувач в Україні

Вибрати та купити вилковий навантажувач в Україні можна у нас, попередньо отримавши консультацію за номером +380(98)6500450. Складська техніка – один із напрямків діяльності нашої компанії. Якщо вам потрібен надійний навантажувач з вилковим механізмом для переміщення вантажів по складу, то в нашому каталозі ви знайдете відповідний варіант за габаритами та ціною від німецького виробника Jungheinrich (Юнгхайнріх). Особливо користуються попитом наші навантажувачі у Дніпрі, Одесі, Львові, Києві, Харкові та інших великих містах із розвиненою складською інфраструктурою.

Основні технічні характеристики:

  • Вантажопідйомність, кг – 1000-3000
  • Висота підйому вантажу, м – 1,1-14,5
  • Тип двигуна - електричний, дизельний, газовий

Характеристики навантажувачів наведені для базової комплектації. Якщо потрібна потужніша техніка або довша щогла, то можна обумовити поставку з нестандартними комплектуючими.

Асортимент вилкових навантажувачів

Строгої класифікації техніки цього виду немає, але в залежності від типу робіт, що виконуються, вилочні навантажувачі поділяються на кілька видів. Класифікація згідно з ITA (Industrial Truck Association):

вилочний навантажувач з висувною щоглою

Якщо ви визначилися з вибором, то поспілкувавшись з нашим відділом продажів за номером +380(98)6500450, ви можете купити вилковий навантажувач на зручних для вас умовах. Оплата спецтехніки доступна у двох формах:

  • за готівку;
  • безготівковий розрахунок з ПДВ.

Термін поставки техніки від 1 тижня, у разі наявності її на одному зі складів в Україні, до місяця у разі відсутності чи спецзамовлення. Постійним клієнтам наша компанія надає можливість відстрочення платежу.

Сервіс та гарантія

На всі куплені у нас вилкові навантажувачі діє офіційна гарантія та сервіс від німецького виробника Jungheinrich (Юнгхайнріх), до якої включено:

  • Повний сервіс – повне планування ТО парку техніки, витрати на ремонт та запчастини, а також ризики на непередбачені витрати. Обслуговування може здійснюватися за фіксованою місячною вартістю або оплачуватись погодинно.
  • Ремонт техніки – виконується сертифікованими технічними спеціалістами в одному із сервісних центрів Jungheinrich в Україні.
  • Технічне обслуговування – профілактика та мінімізація зносу обладнання та попередження можливих поломок у майбутньому.
  • Оригінальні запчастини – ідеально підходять та продовжують термін служби вантажної техніки.
  • Сервіс АКБ – догляд та технічне обслуговування акумуляторів, якими оснащена переважна більшість техніки.

Якщо ви хочете заощадити, і вас цікавлять навантажувачі б/в за зниженою ціною, то перейдіть за посиланням у відповідний розділ.

Новости

Литий-ионная технология от Jungheinrich.
Литий-ионная технология от Jungheinrich.

Литий-ионные аккумуляторы являются революционными на рынке электрической грузоподъемной техники. И небезосновательно: высокомощные энергетические элементы превосходят традиционные свинцово-кислотные...

Читати
Первый в мире рич-трак с полностью интегрированным литий-ионным аккумулятором.
Первый в мире рич-трак с полностью интегрированным литий-ионным аккумулятором.

Последняя инновация, использующая литиево-ионную технологию: Jungheinrich ETV 216i. Интегрированная литий-ионная мощность не только значительно улучшит производительность вашего склада,но и создаст...

Читати