Радикальним рішенням для поповнення парку складської техніки є навантажувачі бв за зниженою ціною. Техніка, що була у використанні, хоча і коштує відсотків на 30% дешевше нової, але має ряд недоліків:

  • помірне або середнє зношування всіх вузлів;
  • застаріле, а отже, менш продуктивне обладнання;
  • відсутність гарантійного терміну та безкоштовного планового ТО.

Якщо періодика роботи для техніки у вашому випадку становить пару разів на місяць, то купити навантажувач б в в Україні – найоптимальніше рішення. Якщо ж вам потрібна продуктивна техніка для щоденної систематичної роботи, то ми можемо запропонувати вам нові вилочні навантажувачі для складу на хороших умовах.

вилочний навантажувач б/в

Як купити навантажувач вилковий б/в в Україні

Щоб купити вилковий навантажувач б в в Україні, наберіть наш відділ продажу за номером +38 (096) 142 06 48, і вас проконсультують з асортименту та умов покупки. У нас є техніка таких видів:

Основний асортимент вживаних навантажувачів у нас складає техніка німецького концерну Jungheinrich, але є й окремі моделі інших виробників.

Переваги вживаних навантажувачів Jungheinrich (Юнгхайнріх)

Оскільки ми є офіційним представником корпорації Jungheinrich (Юнгхайнріх) в Україні, то техніка цього бренду, що була у використанні, перед продажем у нас проходить ретельний огляд і перевірку всіх вузлів і компонентів. І вам дістається обладнання з мінімальним зношуванням. У передпродажну перевірку включено такі процедури:

  • двигуни німецького виробництва практично не схильні до зносу;
  • відновлюється багатосекційна щогла в разі несправностей як основний робочий елемент;
  • у разі потреби проводиться заміна ланцюгів, підшипників та шлангів високого тиску в гідравліці;
  • також в обов'язковому порядку заміні підлягають усі елементи та деталі, від яких залежить безпека роботи на вживаному навантажувачі;
  • зношені акумулятори проходять діагностику і за бажанням покупця можуть бути замінені на нові.

На всі куплені у нас навантажувачі Jungheinrich (Юнгхайнріх) ми даємо власну гарантію 6 місяців або 600 мотогодин роботи.