Електричний чотириколісний навантажувач вилковий Jungheinrich EFG 425/425k/430/430k/S30

1050000грн.

Електричний чотириколісний навантажувач вантажопідйомністю 2500 або 3000 кг. Ця техніка пристосована для роботи як усередині, так і зовні приміщень. Чудово сумісний з різноманітним навісним обладнанням.

Основні характеристики Jungheinrich EFG 425/425k/430/430k/S30

 • Висота підйому (стандартна щогла), м - 2,9-7,5
 • Вантажопідйомність, т - 2,5-3,0

Особливості

 • Доступні додаткові функції: DRIVE-PLUS, LIFT-PLUS та EFFICIENCY.
 • Рульове керування з індивідуальним набором параметрів (додаткова опція).
 • Індивідуальне налаштування керування.
 • SnapFit - функція бічної заміни акумулятора.
 • Максимально комфортне робоче місце оператора.

Відмінними рисами Jungheinrich EFG 425/425k/430/430k/S30 є можливість використання на ньому різного навісного обладнання. А технологія Pure Energy допоможе досягти максимуму продуктивності за мінімальних енергетичних витрат. Вона заснована на впровадженні інноваційних технологій змінного струму та компактної гідравлічної установки. Цей навантажувач 4-ї серії витрачає на 10% менше заряду батареї, ніж аналогічна техніка інших брендів.

Конфігурацію навантажувача можна підібрати для виконання широкого спектра завдань. А набір додаткових функцій DRIVE-PLUS, LIFT-PLUS і EFFICIENCY зроблять переміщення та підйом вантажів максимально енергоефективними.

Робоче місце оператора можна легко адаптувати під будь-яке зростання та статуру оператора за рахунок 2-х осьового регулювання положення підлокітника та кермової колонки.

Значно розширена зона видимості стала можливою завдяки особливій конструкції підйомника. Цьому сприяли оптимізована конструкція щогли, два оглядові вікна в траверсі, особлива прокладка ланцюгів та шлангів, а також компактне розташування профілів.

Кузов техніки наглухо замкнутий з правого боку від оператора, що забезпечує жорсткість та міцність конструкції. Крім того, є додаткова можливість зберігання потрібних речей у кабіні: змінного одягу, смартфону, грошей, документів.

Переваги

 • Технологія Pure Energy дозволяє отримувати максимальну продуктивність за мінімальної витрати енергії.
 • Вибір індивідуальної комплектації в залежності від вимог та умов експлуатації. Доступні пакети:  Efficiency із системою Curve Control та Drive- & Lift-Plus з підвищеною швидкістю руху навантажувача/підйому вантажу.
 • Рульове керування з електропідсилювачем, що має динамічну характеристику зусилля. Система мінімізує необережні торкання кермового колеса, дає більше простору для колін та ніг, має оптимізовану продуктивність та підвищену енергоефективність.
 • Зручне та ергономічне робоче місце оператора: низький поріг для входу з широкою підніжкою, електричне рульове колесо з підсилювачем, зниження шуму в кабіні та збільшення робочого простору за рахунок відсутності гідравліки в районі колін оператора, регульована по 2-м вісям кермова колонка, зручність управління завдяки вбудованим в рухомий підлокітник керуючих елементів, високий рівень демпфування за рахунок системи "плаваюча кабіна", підвищений огляд завдяки оптимізованому розташуванню шлангів і ланцюгів, кольоровий TFT-дисплей стану техніки та USB-порт для живлення зовнішніх пристроїв (дод. опція).
 • Універсальна система бічної заміни батареї 48/80 В. Акумулятор швидко змінюється чотирма різними способами. Швидка зарядка завдяки розташуванню кришки АКБ відсіку збоку на корпусі. Прискорений доступ до ТО. Безпечне горизонтальне переміщення батареї.
 • Сучасна система безпеки: автоматичне відключення всієї гідравліки за відсутності оператора, відсутність неконтрольованого відкату на похилих площинах за рахунок автоматичного гальма стоянки, автоматичне зниження швидкості на поворотах завдяки системі контролю Jungheinrich Curve Control, індикація швидкості на кольоровому дисплеї.

Для підвищення безпеки оператора та персоналу складу можна замовити додаткові опції:

 • Access Control - можливість розпочати роботу на навантажувачі тільки після проходження певних перевірок безпеки: авторизація запуску агрегату, пристебнутий ремінь безпеки, фіксоване положення сидіння.
 • Drive Control - система автоматичного зниження швидкості руху під час проходження повороту або знаходження вантажу на певній висоті.
 • Lift Control - функція керування швидкістю підйому вантажів автоматично знижує швидкість нахилу щогли при досягненні вантажем певної висоти.

Вибрати відповідний вилочний навантажувач можна в основному каталозі.

Оставить отзыв
Схожі товари

Новости

Литий-ионная технология от Jungheinrich.
Литий-ионная технология от Jungheinrich.

Литий-ионные аккумуляторы являются революционными на рынке электрической грузоподъемной техники. И небезосновательно: высокомощные энергетические элементы превосходят традиционные свинцово-кислотные...

Читати
Первый в мире рич-трак с полностью интегрированным литий-ионным аккумулятором.
Первый в мире рич-трак с полностью интегрированным литий-ионным аккумулятором.

Последняя инновация, использующая литиево-ионную технологию: Jungheinrich ETV 216i. Интегрированная литий-ионная мощность не только значительно улучшит производительность вашего склада,но и создаст...

Читати