Відкатні секційні воротаГаражні секційні воротаГаражні рулонні ворота RollMaticПідйомно-поворотні воротаУ цьому розділі нашого сайту Вашому вибору представлені гаражні ворота трьох різних типів, а саме:

 • Секційні;
 • Підйомно-поворотні;
 • Рулонні.

Кожен із перерахованих типів воріт відрізняється конструкційними та технічними особливостями, характером використання, зовнішнім дизайном, вартістю та компанією-виробником. Перед тим, як Ви вирішите купити гаражні ворота, хотілося б поділитися компетентними рекомендаціями щодо вибору, а також детальніше розповісти про основні особливості представлених моделей воріт.

Секційні гаражні ворота Hörmann

Конструкція секційних гаражних воріт являє собою полотно, що складається з секцій, що пересуваються по напрямних шинах. Під час відкриття гаражних воріт секції одна за одною ховаються під стелею. Секційні ворота займають мінімальну кількість місця у гаражі, забезпечують високий рівень теплоізоляції, мають привабливий дизайн. Головна перевага секційних воріт у тому, що вони не зменшують розміри гаражного отвору, зберігаючи корисний простір.

В Україні це один із найбільш затребуваних типів воріт, оскільки вони створюють правильну теплоізоляцію в умовах мінливого клімату, що властиво нашій країні. Якщо Ви підшукуєте для будинку гаражні ворота (ціна на сайті не вказана, але можна дізнатися у спеціаліста нашої компанії в телефонному режимі або, написавши повідомлення) рекомендуємо віддавати переваги в бік секційних гаражні моделі Hörmann.

Гаражні ворота підйомно-поворотного типу

Ворота підйомно-поворотного типу відрізняються якістю та надійністю, мають привабливий зовнішній вигляд та комфортні під час експлуатації. У нашому каталозі цей тип представлений моделлю воріт Berry. Ворота обладнані автоматичною системою відкриття/закриття. Розраховані на встановлення у домашніх гаражах приватних будинків.

Візуально, конструкція воріт підйомно-поворотного типу являє собою єдине полотно, яке при відкритті приймає горизонтальне положення. Зроблено полотно з оцинкованої сталі, облицьованої пластиком, та додатково обшито профнастилом з метою зменшення ризиків до утворення корозії.

У порівнянні з іншими видами воріт, дані мають такі переваги:

 • Можуть встановлюватись на гаражі, розраховані на дві та більше машин;
 • Практично безшумна робота;
 • Високий рівень захисту гаража, що забезпечує максимальний захист майна;
 • Займають мінімальну кількість місця, за рахунок чого не витрачають корисний простір гаража;
 • Мають високі теплоізоляційні властивості;
 • Зручне автоматизоване керування.

Автоматичні гаражні ворота поворотно-підйомного типу можна придбати, зробивши замовлення на нашому сайті. У разі виникнення додаткових питань просимо Вас зв'язатися з представником нашої компанії, зателефонувавши за одним із номерів, вказаних на сайті.

Гаражні рулонні ворота

Також, у нашому каталозі Ви можете ознайомитись з моделлю гаражних воріт рулонного типу. Являють собою досить прості але при цьому функціональні пристрої, придатні для інтенсивної експлуатації. Як і попередні типи воріт, рулонні, не займають багато місця і відрізняються легкістю керування.

Основні переваги конструкцій рулонного типу:

 • Інноваційні системи розтягування пружин, за рахунок чого ворота набагато легше і швидше відкриваються ручним способом;
 • Ретельно розроблена концепція роботи приводів;
 • Безпечне керування;
 • Тривалий експлуатаційний період.

Купити гаражні ворота (Україна) рулонного типу можна, зробивши замовлення у нас на сайті, зв'язавшись із представником компанії.