Електричний повідковий штабелер з додатковим підйомом ERC 212z/214z/216z

Електричний повідковий штабелер з додатковим підйомом (1.200/1.400/1.600/2.000 kg)

Висота підйому до 6 м

Основні характеристики

Висота підйому (для стандартної телескопічної щогли) від 2500 до 6000 мм

Вантажопідйомність / вантаж від 1,20 до 2,00 t

Плавний підйом та опускання завдяки пропорційному управлінню гідравлікою

Просте та безпечне поводження за допомогою рукояті управління curveControl

Збільшено пропускну здатність з drivePLUS та liftPLUS (опція)

Функція додаткового підйому колісних балок збільшує дорожній просвіт

Додаткові характеристики

Електричний штабелер ERC 212z/214z/216z/220z з рукояттю управління поєднує в собі маневреність штабелера з рукояттю управління та можливість зручної та швидкої роботи з пристроєм у режимі пішого супроводу. При цьому двигун підйому з електронним регулюванням забезпечує плавні та тихі підйом та опускання вантажу одним натисканням кнопки. Сюди додається потужний тяговий двигун із технологією трифазного струму 24 В. Його оптимізований ККД забезпечує потужне прискорення та високу швидкість з одночасним зменшенням витрат.

Особливістю є механізм додаткового підйому колісних балок: можливість легко долати нерівності поверхні та рампи завдяки додатковому просвіту над підлогою навіть при повному навантаженні. Крім того, існує можливість одночасного транспортування двох піддонів для подвоєння швидкості вантажообігу порівняно з транспортуванням одного піддону (опція).

Завдяки можливості керування з платформи для оператора ERC забезпечує економічно вигідну обробку та транспортування вантажу на великі відстані. Пружна платформа істотно знижує навантаження на оператора. З системою LiftPlus (опція) ERC 214z / 216z досягає помітно більш високої швидкості підйому вил з невеликим вантажем (до 400 кг) порівняно з базовою комплектацією.

Залежно від умов використання можуть поставлятися моделі із додатковими варіантами швидкості (опція). Варіант зі швидкістю 9 км/год. ERC доповнюється бічними консолями, які дозволяють оператору надійно триматися на платформі оператора також на поворотах. Цей варіант ідеально підходить для транспортування на великі відстані.

Завдяки електричному рульовому управлінню можна керувати ERC невтомно.

При цьому система Curve Control обережно автоматично зменшує швидкість на поворотах.

Акумулятори ємністю до 375 А • год, а також можливість заміни акумулятора збоку для роботи в кілька змін гарантують, що ERC не залишиться без джерела енергії навіть за найважчих умов експлуатації. Вбудований зарядний пристрій (опція) забезпечує зручне та надійне заряджання акумулятора від будь-якої розетки 230 В.

Огляд переваг

Підвищена продуктивність при зменшенні експлуатаційних витрат

• Високий ККД із мінімальним споживанням енергії.

• Потужне прискорення.

• Швидка зміна напрямку руху.

• SpeedControl - захист від скочування назад на підйомах.

• Відсутність вугільних щіток – тяговий двигун не потребує технічного обслуговування.

Багатофункціональність

Два варіанти виконання пропонують різні можливості використання.

Варіант 1 - відкидна платформа для оператора без бічних консолей.

• Швидкість руху 6 км/год із складеною платформою для оператора.

• Швидкість руху 4,4 км/год із піднятою платформою для оператора.

Варіант 2 - відкидна платформа для оператора з бічними консолями (опція).

• Швидкість руху 9 км/год ідеально підходить для пересування на великі відстані, а тому сприяє збільшенню вантажообігу.

Зручне штабелювання та розвантаження вантажів

Управління всіма функціями підйому та опускання здійснюється за допомогою зручної та багатофункціональної рукояті керування без необхідності перехоплення. Двигун підйому контролюється електронікою. Це забезпечує надзвичайно точне позиціонування вил під час завантаження товарів на зберігання та їх розвантаження з місця зберігання, а також суттєво знижує рівень шуму під час підйому. Пропорційна гідравліка забезпечує точне та плавне опускання. На вузьких ділянках платформа для оператора та бічні консолі просто складаються, що дає можливість використовувати ERC як повідковий візок. Завдяки LiftPlus (опція) ERC 214z/216z досягає набагато вищої швидкості підйому невеликих вантажів (до 400 кг) порівняно із серійною комплектацією. Що забезпечує збільшення вантажообігу під час штабелювання!

Універсальність завдяки механізму підйому колісних балок

Завдяки другому підйомному механізму - механізму додаткового підйому колісних балок - колісні балки можуть підніматися незалежно від вил. При цьому ERC 212z/214z/216z/220z легко долає нерівності підлоги, рампи або навантажувальні платформи. Додаткова перевага: можливість дворівневого транспортування двох піддонів одночасно (опція).

Комфортна та безпечна робота

• Електропідсилювач сприяє підвищенню чіткості управління та забезпечує стабільність під час прямолінійного руху та роботу без втоми (навіть в обмеженому просторі). Функція Curve Control автоматично знижує швидкість руху штабелера на поворотах.

• Підпружинена платформа для оператора компенсує навіть сильні нерівності на шляху руху, тим самим ефективно зменшуючи навантаження на хребет оператора.

• Бічні консолі з м'якою обшивкою (опція) забезпечують підтримку під час руху на поворотах.

• Незначна висота платформи забезпечує простий вхід і вихід оператора на робоче місце.

Довгий час експлуатації

Велика ємність акумулятора забезпечує тривалу експлуатацію.

• Акумуляторний відсік MX 2 PzS 250 А • ч.

• Акумуляторний відсік LX: 3 PzS 375 А • год

• Вбудований зарядний пристрій (24 В / 30 А) для заливних акумуляторів та акумуляторів, що не потребують технічного обслуговування, забезпечує просту зарядку акумулятора від будь-якої розетки 230 В (опція).

• Бічна заміна акумулятора в серійній комплектації створює оптимальні умови для інтенсивного використання в кілька змін.

Додаткове обладнання

• Інструмент контролю CanDis.

• LiftPlus.

• Здвоєні ролики для опорного колеса для зменшення зносу.

• Система контролю доступу CanCode.

• Версія для холодильних складів.

• Ґрати для захисту вантажу.

• Плавне опускання вантажу.

• Захист вил від зношування.

Оставить отзыв
Схожі товари

Новости

Литий-ионная технология от Jungheinrich.
Литий-ионная технология от Jungheinrich.

Литий-ионные аккумуляторы являются революционными на рынке электрической грузоподъемной техники. И небезосновательно: высокомощные энергетические элементы превосходят традиционные свинцово-кислотные...

Читати
Первый в мире рич-трак с полностью интегрированным литий-ионным аккумулятором.
Первый в мире рич-трак с полностью интегрированным литий-ионным аккумулятором.

Последняя инновация, использующая литиево-ионную технологию: Jungheinrich ETV 216i. Интегрированная литий-ионная мощность не только значительно улучшит производительность вашего склада,но и создаст...

Читати