Електричний триколісний навантажувач Jungheinrich EFG 213/215/216k/216/218k/218/220

680000грн.

Електричний триколісний навантажувач 2-ї серії вантажопідйомністю 1300, 1500, 1600, 1800 або 2000 кг. Ця техніка характеризується невеликими габаритами і рухається завдяки продуктивному електричному двигуну. Ведучий привід задній.

Основні характеристики Jungheinrich EFG 213/215/216k/216/218k/218/220

 • Висота підйому (стандартна щогла), м - 2,9-6,5
 • Вантажопідйомність, т - 1,3-2,0

Особливості

 • Система SnapFit - бічна заміна акумуляторної батареї.
 • Комфортне робоче місце оператора.
 • Особлива компактна конструкція телескопічної щогли для покращення огляду.
 • Максимальна ергономіка органів керування технікою на робочому місці оператора.
 • Електричне керування всіма процесами для більшої зручності та безпеки.

Відмінною рисою Jungheinrich EFG 213/215/216k/216/218k/218/220 є висока маневреність в умовах обмеженого простору. Він чудово підходить для таких завдань завдяки концепції Pure Energy - оптимальне співвідношення високої продуктивності та помірних енерговитрат. Триколісні навантажувачі 2-ї серії мають кермо, яке дозволяє практично на місці робити розворот на 180 градусів.

Зниження енергоспоживання з одночасним зростанням продуктивності досягається за рахунок використання компактної гідравліки та просунутої технології змінного струму. Порівняно з аналогами конкурентів, згідно із вимірюваннями за циклом VDI, навантажувачі 2-ї серії витрачають на 15% енергії менше.

Точне електронне налаштування всіх режимів роботи техніки дозволить максимально ефективно виконувати всю роботу з переміщення та штабелювання вантажів. Робоче крісло оператора регулюється по 2 осях, що дозволяє зручно налаштувати робоче місце. Крім того, регулювання є у підлокітника і рульової колонки.

Однією із родзинок моделей 2-ї серії є телескопічна щогла з підвищеною оглядовістю. Це досягається за рахунок оптимізованої конструкції щогли, двох оглядових вікон у траверсі, особливої ​​прокладки ланцюгів і шлангів, а також компактного розташування профілів.

Проста та швидка заміна батареї дозволить працювати навантажувачу навіть у 3 зміни без тривалих перерв. Конструкція дозволяє замінити акумулятор трьома різними способами.

Переваги

Для підвищення безпеки оператора та персоналу складу можна замовити додаткові опції:

Вибрати відповідний вилочний навантажувач можна в основному каталозі.

 • Найновіша технологія Pure Energy дозволяє досягти мінімальних енерговитрат за максимальної продуктивності.
 • Комфортне робоче місце оператора навантажувача забезпечить відсутність втоми та дискомфорту протягом усієї зміни.
 • Індивідуальна система управління, в яку входять: набір з 5-ти програм руху на вибір, 2-осьове регулювання підлокітника та кермової колонки, рух за допомогою однієї або двох педалей, включення техніки за допомогою індивідуальних засобів (транспондерної картки (дод. опція), ПІН-коду або сенсорної конпки), можливість вибору набору функцій органів управління.
 • Фірмова система бічної зарядки та заміни АКБ: 4 способи заміни, бічна кришка акумулятора для простого підзаряджання, легкий доступ для проходження ТО, безпечне горизонтальне переміщення.
 • Універсальна гальмівна система, яка не потребує технічного обслуговування: дискове гальмо, гальмо стоянки та гальмо-сповільнювач для рекуперативного уповільнення.
 • Сучасна система безпеки: автоматичне відключення всієї гідравліки за відсутності оператора, припинення неконтрольованого відкату на похилих площинах автоматичним гальмом стоянки, автозниження швидкості руху на поворотах завдяки системі контролю Jungheinrich Curve Control, індикація швидкості на кольоровому дисплеї.

Для підвищення безпеки оператора та персоналу складу можна замовити додаткові опції:

 • Access Control - можливість розпочати роботу на навантажувачі тільки після проходження певних перевірок безпеки.
 • Drive Control - система автоматичного зниження оборотів двигунів під час проходження повороту або знаходження вантажу на певній висоті.
 • Lift Control - функція керування швидкістю підйому вантажів автоматично знижує швидкість нахилу щогли при досягненні вантажем певної висоти.

Вибрати відповідний вилочний навантажувач можна в основному каталозі.

ПрАТ "ЛАН"

Замовленні електропогрузчик та електричний візок були доставленні в хорошому стані. Сервіс обслуговування повний. Рекомендуємо дану компанію для співпраці. Менеджери завжди на звязку, надають...

Читать
Кузьмин С.М. представник ПП БТУ Центр

За час співпраці з ТОВ СТАЛКЕР 2017-2019р., а саме Колодій С., Нагорним Я. та Черепковим Д., нашим підприємством були придбані чотирі штабелера, чотирі навнтажувачі, стелажні системи загальною...

Читать
ООО "Агроресурс"

Погрузчик отличного качества. Доставка и сервис компании на высоком уровне. Заказом остались очень довольны

Читать
ООО "Агроресурс"

Наша компания заказывала стеллажи и погрузчики. Ребята быстро среагировали и вовремя доставили. Качество продукции на высоте, впрочем, как и сервиса. Мы остались очень довольны, планируем и дальше...

Читать

Оставить отзыв
Схожі товари

Новости

Литий-ионная технология от Jungheinrich.
Литий-ионная технология от Jungheinrich.

Литий-ионные аккумуляторы являются революционными на рынке электрической грузоподъемной техники. И небезосновательно: высокомощные энергетические элементы превосходят традиционные свинцово-кислотные...

Читати
Первый в мире рич-трак с полностью интегрированным литий-ионным аккумулятором.
Первый в мире рич-трак с полностью интегрированным литий-ионным аккумулятором.

Последняя инновация, использующая литиево-ионную технологию: Jungheinrich ETV 216i. Интегрированная литий-ионная мощность не только значительно улучшит производительность вашего склада,но и создаст...

Читати