Промислові ворота являють собою конструкції, що встановлюються в отворах складських приміщень з метою створення правильного мікроклімату в приміщенні, а також захисту майна, що зберігається в будівлі. Як правило, встановлюються на промислових об'єктах різного типу, в цехах та терміналах, складських приміщеннях та сховищах.

Під час розробки промислових воріт використовують виключно передові технології, високоякісні матеріали. Раціональні системи відкриття/закриття воріт дозволяють економно використовувати робочу площу приміщення.

У нашому каталозі до Вашої уваги представлені промислові секційні ворота Hörmann. На сьогоднішній день це провідний виробник промислових воріт у Європі, продукція якого затребувана у всіх світових державах.

На сьогоднішній день компанія випускає близько 4 видів промислових воріт, що відрізняються конструкціями:

  • Секційного типу;
  • Рулонного типу;
  • Високошвидкісного типу;
  • Відкатного типу.

Інформація для покупців: Якщо Вам необхідні промислові ворота - ціни у нас на сайті не вказані навмисно. Пояснюється це тим, що кінцева вартість прив'язана до курсу валюти, а також залежить від габаритів та комплектації воріт, доставки, тому вартість обчислюється в індивідуальному порядку з кожним клієнтом. Щоб дізнатися приблизну ціну, зателефонуйте представнику нашої компанії або напишіть листа, скориставшись кнопкою сайту «Дізнатися ціну».

Особливості промислових воріт Hörmann

У нашому каталозі Ви можете промислові ворота купити різних модифікацій та видів. Говорячи про загальні переваги воріт компанії Hörmann, виділимо основні з них:

  • Забезпечують оптимальну теплоізоляцію та герметизацію;
  • Можуть встановлюватись за межі отворів;
  • Економлять робочий простір;
  • Відрізняються безпекою використання;
  • Служать тривалий експлуатаційний термін.

Промислові секційні

Промислові секційні ворота - конструкції, що відкриваються вгору, секції яких при цьому складаються в одну площину під дахом. Можуть бути як повністю сталевими, так і комбінованими (створеними зі сталі та алюмінію).

Промислові відкатні

Промислові відкатні ворота стануть оптимальним рішенням при будівництві/ремонті ангару, промислового цеху, транспортного депо, гаража. Компанія Hörmann випускає промислові відкатні ворота у різних модифікаціях та габаритах. Більш детальну інформацію можна прочитати про них у відповідному розділі нашого сайту або дізнатися у менеджера в телефонному режимі. Купити промислові ворота відкатні можна, зробивши замовлення у нас на сайті. За потреби наш менеджер допоможе Вам компетентною, але не нав'язливою консультацією.

Пластикові завіси

Пластикові стрічкові завіси стануть оптимальним та недорогим рішенням для завіси великих отворів усередині приміщення. Найчастіше використовуються у промислових цехах, а також на складах харчової та фармацевтичної промисловості.

Також, у нашому каталозі представлені інші типи промислових воріт, з інформацією про які можна дізнатися, ознайомившись з описами у відповідних розділах.

Промислові ворота – вартість кожної моделі можна дізнатися у співробітників нашої компанії, написавши або зателефонувавши. Ми не тільки допоможемо підібрати відповідний варіант з урахуванням типу та специфіки приміщення, але й дамо компетентні консультації щодо встановлення та подальшої експлуатації.