Лише на перший погляд здається, що вантажникам легко впоратися з поставленими завданнями. Насправді доводиться витрачати багато часу, сил, намагаючись здійснити транспортування необхідного вантажу в потрібне місце.

Коли використовуються тягачі для складу, все помітно спрощується. Потужні технічні пристрої мають достатню кількість функцій, щоб впоратися з переміщенням важких вантажів у найкоротші терміни.

Ця техніка є дітищем німецьких фахівців, які докладають багато зусиль, щоб створити дійсно корисний агрегат для спрощення навантаження/транспортування вантажів усередині складських приміщень супермаркетів, меблевих фабрик, лікарень.

Як показала практика, електротягачі для складу змогли приємно здивувати значними технічними характеристиками, що дозволяють виконувати практично весь спектр робіт за мінімальних витрат енергії.

Особливості тягачів

У нашому інтернет-магазині доступні кілька різновидів подібної техніки, кожен з яких відрізняється своїми унікальними опціями. Говорячи про міні-тягачі, не можна не відзначити надзвичайно компактні розміри, що дуже корисно в умовах вузьких коридорів.

Вони здатні розвивати непогану швидкість, знижуючи час, необхідний для завершення всієї роботи. Однак електричний тягач малих розмірів здатний тягти не більше 1 тонни вантажу.

Найбільші різновиди в 2-3 рази перевищують «малюка» за силовими характеристиками, але є свої нюанси. Насамперед, великі розміри негативно позначилися на прохідності вузькими проходами складських приміщень. Також трохи постраждала швидкість. Натомість передбачена кабіна для вантажника, щоб додати більше комфорту під час роботи.

Покупка тягачів в онлайн магазині Сталкер

Щоб вигідно купити тягачі, ціни завжди потрібно уважно вивчати. В іншому випадку, неминуча зустріч із переплатою, коли мова заходить за бажані критерії якості. Наш віртуальний маркет вирішив рухатися у зовсім іншому напрямі, пропонуючи кожному покупцеві ідеальне співвідношення німецької якості/українських цін. Результат такий: великі підприємства одержують високоякісну продукцію за доступними розцінками.

Ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками, тому маємо масу преференцій, що дозволяють вибудовувати свою цінову політику, базуючись на ринкових реаліях, аналізі споживчого попиту. Поспішайте купити тягач в Україні справжньої європейської якості, щоб уже завтра помітно збільшити продуктивність роботи власного підприємства!

Новости

Литий-ионная технология от Jungheinrich.
Литий-ионная технология от Jungheinrich.

Литий-ионные аккумуляторы являются революционными на рынке электрической грузоподъемной техники. И небезосновательно: высокомощные энергетические элементы превосходят традиционные свинцово-кислотные...

Читати
Первый в мире рич-трак с полностью интегрированным литий-ионным аккумулятором.
Первый в мире рич-трак с полностью интегрированным литий-ионным аккумулятором.

Последняя инновация, использующая литиево-ионную технологию: Jungheinrich ETV 216i. Интегрированная литий-ионная мощность не только значительно улучшит производительность вашего склада,но и создаст...

Читати