Крупні підприємства, що займаються виробництвом різної техніки, меблів, продуктів, мають надзвичайно велике складське приміщення. Часом, щоб обійти його, знадобиться кілька годин. Для таких приміщень дуже важливо купити штабелер вузькопрохідний електричний, що дозволяє спростити роботу з транспортуванням великогабаритного вантажу. Перед Вами є професійна німецька техніка, створена для експлуатації в декількох режимах.

Особливості штабелерів

Одна з головних вимог, що висуваються до подібної техніки, це безпека. Водій повинен комфортно займати своє місце, керуючи існуючим функціоналом без будь-яких побоювань для життя. Європейські фахівці проробили колосальну роботу, щоб досягти більшої практичності, безпеки для людини. Занадто велика швидкість, висота буде зменшена, щоб уникнути попадання в неприємні ситуації під час роботи.

Інший аспект, що вимагає уваги, це економічність. Коли самохідні вузькопрохідні штабелери використовуються протягом тривалого часу, передбачена можливість зручного керування витратою енергії акумулятора. Більше того, виставивши стандартні налаштування, акумулятор здатний здивувати своєю тривалістю роботи.

Як і будь-яка вантажна техніка, вузькопрохідні штабелери, ціна цілком доступна, різняться за рівнем силових характеристик, починаючи від 1000 до 1500 кг. Підбирайте відповідний різновид вантажної машини, щоб помітно збільшити продуктивність роботи складського приміщення.

Покупка штабелерів у ТОВ «Торгівельна Група «Stalker»

Оригінальна техніка, що поставляється провідними компаніями з Німеччини, вже доступна у продажу завдяки нашому інтернет ресурсу. У нас Ви зможете знайти детальний опис продукції, що цікавить, порівняти вузькопрохідний штабелер, купити протягом декількох хвилин. Також звертаємо увагу на можливість проконсультуватися з менеджером, отримавши відповіді на безліч питань, що цікавлять.

Вибір на користь європейської продукції позитивно позначиться на витрачених коштах у середньостроковій перспективі. Якщо придбати вантажну техніку сумнівних фірм, велика ймовірність швидкого зносу ключових комплектуючих, що стане початком тривалих ремонтних робіт. Позбавте себе від всіляких ризиків – саме час вузькопрохідний штабелер купити в Україні в нашому онлайн-маркеті Сталкер!

Новости

Литий-ионная технология от Jungheinrich.
Литий-ионная технология от Jungheinrich.

Литий-ионные аккумуляторы являются революционными на рынке электрической грузоподъемной техники. И небезосновательно: высокомощные энергетические элементы превосходят традиционные свинцово-кислотные...

Читати
Первый в мире рич-трак с полностью интегрированным литий-ионным аккумулятором.
Первый в мире рич-трак с полностью интегрированным литий-ионным аккумулятором.

Последняя инновация, использующая литиево-ионную технологию: Jungheinrich ETV 216i. Интегрированная литий-ионная мощность не только значительно улучшит производительность вашего склада,но и создаст...

Читати