Газовий навантажувач Jungheinrich TFG 540/545/S50

1100000грн.

Газовий чотириколісний навантажувач вантажопідйомністю 4000, 4500 або 5000 кг. Ця техніка містить гідротрансформатор і потужний двигун Kubota. Ведуча вісь - задня.

Основні характеристики Jungheinrich TFG 540/545/S50

 • Висота підйому (стандартна щогла), м - 2,48-7,5
 • Вантажопідйомність, т - 4,0-5,0

Особливості

 • Ведуча вісь Jungheinrich з багатодисковим гальмом, що не зношується.
 • Відкритий сучасний дизайн з покращеною всебічною оглядовістю.
 • Потужний промисловий двигун Kubota з високим обертальним моментом на низьких обертах.
 • Ергономічне, функціональне та безпечне робоче місце оператора з демпфуючими властивостями.

Відмінною рисою Jungheinrich TFG 540/545/S50 є його висока продуктивність під час вирішення будь-яких завдань. Тип приводу з гідротрансформатором забезпечує плавний та м'який старт руху з місця та оптимальну ефективність на різних швидкостях.

Довговічні та потужні промислові двигуни Kubota навіть на малих оборотах забезпечують високий обертальний момент. Їхні переваги: ​​низька витрата палива та знижений рівень шуму на низьких передачах. Ці двигуни розроблялися спеціально для вилкових навантажувачів та перевірені у складних умовах експлуатації по всьому світу.

Удосконалений ведучий міст Jungheinrich з інтегрованим багатодисковим гальмом, що не зношується, в масляній ванні гарантує низькі витрати на обслуговування. Висока надійність забезпечена капсульованою конструкцією гальма, що захищає його від впливу зовнішнього середовища.

Обладнане всім необхідним робоче місце оператора ергономічно та функціонально. Кабіна з відмінним оглядом у всіх напрямках забезпечує високий рівень безпеки та продуктивності протягом усієї зміни.

Центр ваги навантажувача розташовується строго між осями завдяки особливій конструкції противаги, що забезпечує стійкість і безпеку техніки під час руху та стоянки.

Переваги

 • Зручне та ергономічне робоче місце оператора: хороший огляд у всіх напрямках, вхід у кабіну за допомогою низької та широкої підніжки, приварений до даху зручний та міцний поручень, більше місця для ніг, підсилювач рульового управління та зрушене вліво зручне кермо, міцні нековзні важелі, індивідуально налаштоване крісло оператора, індикаторний дисплей і перемикачі додаткових функцій у полі зору, відсіки для речей і тримачі напоїв, гальмо стоянки з електроактивацією по натисканню кнопки, нековзні педалі, як в авто.
 • Особлива телескопічна щогла з плавним пересуванням завдяки системі, що демпфує, у її основі. Вона забезпечує високу залишкову вантажопідйомність на граничних висотах. При цьому вантаж видно дуже добре завдяки продуманій конструкції щогли: компактному розташуванню профілів, оптимальному розведенню шлангів і ланцюгів, оглядових вікон у траверсі. А зниження енергоспоживання та уповільнення старіння олії в гідравліці стало можливим завдяки системі Load Sensing.
 • Многодискове гальмо ведучого мосту Jungheinrich у закритій масляній капсулі практично не потребує обслуговування, на відміну від традиційних дискових гальм. Ізольована капсульна конструкція гарантує чітку роботу за будь-яких умов.
 • Простота ремонту та технічного обслуговування завдяки зручному доступу до моторного відсіку, можливості зняти бічні та нижні накладки без спеціального інструменту та застосування якісних оригінальних компонентів. Заміна масла відбувається вкрай рідко - не частіше разу на 500 годин експлуатації.
 • Надійне, захищене від бризок і вологи електричне обладнання, розраховане на великі та тривалі навантаження. Заміна запобіжників відбувається швидко завдяки їхньому розміщенню прямо в кабіні на передній панелі.
 • Пасивна безпека завдяки високо розташованому опорному шарніру на задньому мосту Jungheinrich. Це гарантія стійкості навантажувача навіть на великій швидкості та захист від перекидання на поворотах. Досягається без використання якихось спеціальних електронних систем.
 • Покращена конструкція противаги: ​​власний центр ваги розташований низько і рівно між осями. Під навантаженням противага зміщує центр тяжіння вперед та вниз.
 • Додаткове обладнання на всі випадки життя: вікна з протиударного загартованого скла, протиударний дах із багатошарового загартованого скла, обігрів стекол, омивачі та очищувачі, двері з рухомими стеклами у вікнах, обдув переднього скла теплим повітрям дзеркала, багатофункціональний підлокітник, що настроюється, оббивка крісла зі шкірозамінника або тканини на вибір.

Вибрати відповідний вилочний навантажувач можна в основному каталозі.

Оставить отзыв
Схожі товари

Новости

Литий-ионная технология от Jungheinrich.
Литий-ионная технология от Jungheinrich.

Литий-ионные аккумуляторы являются революционными на рынке электрической грузоподъемной техники. И небезосновательно: высокомощные энергетические элементы превосходят традиционные свинцово-кислотные...

Читати
Первый в мире рич-трак с полностью интегрированным литий-ионным аккумулятором.
Первый в мире рич-трак с полностью интегрированным литий-ионным аккумулятором.

Последняя инновация, использующая литиево-ионную технологию: Jungheinrich ETV 216i. Интегрированная литий-ионная мощность не только значительно улучшит производительность вашего склада,но и создаст...

Читати