Дизельний/газовий навантажувач Jungheinrich DFG/TFG 540s/545s/550s/S50s

1350000грн.

Дизельний/газовий чотириколісний навантажувач вантажопідйомністю 4000, 4500, 4990 або 5000 кг. Ця техніка містить гідротрансформатор і потужний двигун Kubota. Ведуча вісь - задня.

Основні характеристики Jungheinrich DFG/TFG 540s/545s/550s/S50s

 • Висота підйому (стандартна щогла), м - 2,48-7,5
 • Вантажопідйомність, т - 4,0-5,0

Особливості

 • Потужне прискорення та швидкий реверс завдяки гідростатичному приводу.
 • Особлива конструкція щогли з підвищеним оглядом.
 • Ергономічне, функціональне та безпечне робоче місце оператора з демпфуючими властивостями.
 • Відмінна стійкість завдяки високій ведучий осі та заниженому розташуванню центру тяжіння.
 • Можливість індивідуального налаштування елементів управління під особливості виконання завдань.

Відмінною рисою Jungheinrich DFG/TFG 540s/545s/550s/S50s є його висока продуктивність під час вирішення будь-яких завдань, у тому числі реверсивних операцій. Тип приводу з гідротрансформатором забезпечує плавний та м'який старт руху з місця та оптимальну ефективність на різних швидкостях. 5 типів робочих програм дозволять адаптувати експлуатаційні характеристики під виконувані завдання.

Довговічні та потужні промислові двигуни Kubota навіть на малих оборотах забезпечують високий обертальний момент. Як результат - низькі витрати палива та знижений рівень шуму. Ці двигуни розроблялися спеціально для вилкових навантажувачів та перевірені у складних умовах експлуатації по всьому світу. Рівень вихлопу відпрацьованих газів мінімальний та відповідає стандартам ЄС. Додатково двигуни можуть комплектуватись каталітичними нейтралізаторами вихлопних газів.

Обладнане всім необхідним робоче місце оператора ергономічно та функціонально. Кабіна з відмінною оглядовістю в усіх напрямках забезпечує високий рівень безпеки та продуктивності протягом усієї зміни. Безступінчасте регулювання по двох осях крісла, підлокітника та органів управління дозволить налаштувати обладнання під оператора будь-якого зрісту та комплекції. Дах виготовлений із міцного протиударного скла для безпеки, а просунута система освітлення дозволить виконувати роботи у будь-який час доби за будь-якого рівня освітлення.

Центр ваги навантажувача розташовується між осями завдяки особливій конструкції противаги, що забезпечує стійкість та безпеку техніки в русі та стоянці.

Переваги

 • Гідростатичний привід забезпечує мінімальну витрату палива при максимальній продуктивності, особливо при реверсивних операціях. Електронне керування забезпечує точність використання гідравліки та приводу. Автоматичне нарощування оборотів двигуна під час підйому. Вибір одного з 5-ти режимів роботи для оптимальної продуктивності та витрати палива. Високий показник обертального моменту на початку руху та безступінчаста трансмісія. Мінімальні витрати на обслуговування завдяки впровадженню прямого приводу без вузлів, що зношуються. Точність та легкість кермового керування завдяки гідропідсилювачу.
 • Високий рівень безпеки навіть у моделей у стандартній комплектації. Автоматичне вимкнення всіх гідравлічних функції, якщо оператора немає в кріслі. Автоматичне гальмо стоянки, що спрацьовує навіть при вимкненому двигуні, перешкоджає скачування техніки на похилих поверхнях або пандусах. Занижений центр ваги та завищений ведучий міст забезпечують навантажувачам гарну стійкість. Демпфування щогли під час роботи та нахилів.
 • У гідравлічній системі регульованим насосом відбувається подача такої кількості олії, яка потрібна в даний момент для вирішення поточних завдань. А за допомогою ефективної фільтраційної системи підтримується довговічність компонентів і масла. Від надлишкового тиску та перевантаження система захищена запобіжними клапанами. Вбудований в раму гідробак вентилюється через фільтр.
 • Тормозна система, що застосовується в гідростатичному приводі, практично не схильна до зносу. Відсутня необхідність постійно натискати на педаль гальма. Гальмо стоянки на ведучий осі являє собою замкнуту необслуговувану багатодискову систему в масляній ванні.
 • Надійне, захищене від бризок і вологи електричне обладнання, розраховане на великі та тривалі навантаження. Гідравлічні функції точно налаштовуються за допомогою електромагнітних клапанів. Вся керуюча електроніка та ПЗ власної розробки.
 • Силовий агрегат на базі потужного двигуна Kubota забезпечує високу продуктивність, тривалий термін експлуатації та високі навантаження. Високий оьертальний момент досягається навіть при низьких оборотах. Високий рівень екологічності (відповідає стандартам ЄС).

Для підвищення безпеки оператора, техніки, вантажу та складу можна замовити додаткові опції:

 • Access Control - можливість розпочати роботу на навантажувачі тільки після проходження певних перевірок безпеки.
 • Drive Control - система автоматичного зниження оборотів двигунів під час проходження повороту або знаходження вантажу на певній висоті.
 • Lift Control - функція керування швидкістю підйому вантажів автоматично знижує швидкість нахилу щогли при досягненні вантажем певної висоти.

Вибрати відповідний вилочний навантажувач можна в основному каталозі.

Оставить отзыв
Схожі товари

Новости

Литий-ионная технология от Jungheinrich.
Литий-ионная технология от Jungheinrich.

Литий-ионные аккумуляторы являются революционными на рынке электрической грузоподъемной техники. И небезосновательно: высокомощные энергетические элементы превосходят традиционные свинцово-кислотные...

Читати
Первый в мире рич-трак с полностью интегрированным литий-ионным аккумулятором.
Первый в мире рич-трак с полностью интегрированным литий-ионным аккумулятором.

Последняя инновация, использующая литиево-ионную технологию: Jungheinrich ETV 216i. Интегрированная литий-ионная мощность не только значительно улучшит производительность вашего склада,но и создаст...

Читати