Гідравлічний візок із нержавіючої сталі AM I20 / I20p (2.000 kg)

AM I20 / I20p

Гідравлічний візок із нержавіючої сталі (2.000 kg)

Закриті кінці вил

Основні характеристики

Висота підйому (для стандартної телескопічної щогли) від 115 до 115 мм

Вантажопідйомність / вантаж від 2,00 до 2,00 t

• Ергономічний елемент керування

• Міцність та надійність

• Мастильні елементи на всіх деталях, що рухаються

• Шасі, стійке до кислот

• Компактність та маневреність

Додаткові характеристики

Гідравлічні візки у виконанні з нержавіючої сталі (Inox) Jungheinrich AM ідеально підходять для експлуатації у вологих чи агресивних середовищах. Переваги виконання Inox виявляються скрізь, де потрібна абсолютна гігієнічність.

При цьому, залежно від умов експлуатації, можна вибирати різні варіанти виконання.

Багатолітній досвід Jungheinrich у сфері гідравлічних підйомних візків із високоякісної сталі знаходить сьогодні свій прояв у надійних та міцних пристроях. Гідравлічні візки із високоякісної сталі - це ідеальне рішення для м'ясокомбінатів, рибопереробних підприємств, хімічних чи фармацевтичних підприємств.

Огляд переваг

Простота у використанні

Елемент управління з легким ходом ідеально підходить для роботи як лівою, так і правою руками. Завдяки спеціальному клапану опускання можна особливо плавно та дозовано опускати вантажі.

Гігієна до найдрібніших деталей

Закриті кінці вил запобігають попаданню на вантаж брудних бризок від роликів вил. Вільно доступні або повністю закриті порожнини дозволяють ефективно проводити очищення, без «Укриття для бактерій». Перелік функціональних властивостей довершують мастильні елементи на всіх деталях, що рухаються, і мастило, безпечне для харчових продуктів (класи H1 і H2).

Маневреність при транспортуванні

Дуже коротке шасі (всього 340 мм) забезпечує надійну та просту експлуатацію навіть у найвужчих місцях. Простий вхід та вихід вилами в піддон завдяки контактним дугам на кінцях вил.

Оставить отзыв
Схожі товари

Новости

Литий-ионная технология от Jungheinrich.
Литий-ионная технология от Jungheinrich.

Литий-ионные аккумуляторы являются революционными на рынке электрической грузоподъемной техники. И небезосновательно: высокомощные энергетические элементы превосходят традиционные свинцово-кислотные...

Читати
Первый в мире рич-трак с полностью интегрированным литий-ионным аккумулятором.
Первый в мире рич-трак с полностью интегрированным литий-ионным аккумулятором.

Последняя инновация, использующая литиево-ионную технологию: Jungheinrich ETV 216i. Интегрированная литий-ионная мощность не только значительно улучшит производительность вашего склада,но и создаст...

Читати