Гідравлічні візки з підйомним ножичним механізмом AMX 10/10e (1.000)

Гідравлічні візки з ножичним підйомним механізмом (1.000 kg)

Тільки один підйомний циліндр для легкого технічного обслуговування

Основні характеристики

Висота підйому (для стандартної телескопічної щогли) від 714 до 714 мм

Вантажопідйомність / вантаж від 1,00 до 1,00 t

• Закриті кінці вил

• Швидкий підйом у базовій комплектації (до 120 кг)

Додаткові характеристики

Транспортний засіб можна використовувати як ручний гідравлічний вилковий візок, а також як підйомний стіл, підготовчий стіл або верстат.

• Рульові колеса: діаметр 170 мм, на вибір з нейлоновими, гумовими або поліуретановими шинами.

• Вантажні ролики: діаметр 82 мм, на вибір з нейлоновими або поліуретановими шинами.

• Висота підйому: до 800 мм, з додатковими опорними стійками для стабільності.

• Підйом та опускання: ручна або електрична гідравлічна система з двигуном підйому потужністю 0,5 кВт.

• Вила: міцна, стійка до деформації конструкція із закритими кінцями вил.

• Акумуляторна батарея (тільки для AMX 10e) 70 А • год, C5, не потребує технічного обслуговування.

• AMX 10 з ручною гідравлічною системою: за допомогою кількох рухів рукояткою управління вантаж піднімається на оптимальну робочу висоту. Починаючи з певної висоти підйому вил гідравлічний візок з ножичним підйомним механізмом вил забезпечується додатковими опорними стійками.

• AMX 10e з електрогідравлічною системою: якщо робоча висота часто змінюється, рекомендується використовувати гідравлічний візок з підйомним ножичним механізмом вил з електродвигуном. Робочу висоту можна швидко регулювати натисканням кнопки.

Огляд переваг

Просте управління

Елемент управління з легким ходом ідеально підходить для роботи як лівою, так і правою руками. Завдяки спеціальному клапану опускання можна плавно опускати вантажі.

Висота підйому, знижує навантаження на спину

Робота, пов'язана з необхідністю нахилятися та піднімати важкі предмети, швидко позначається на стані здоров'я. Робоча висота AMX 10/AMX 10e може змінюватись в межах до 800 мм. У процесі експлуатації навантаження на спину знижується. Ручний гідравлічний візок з підйомним ножичним механізмом може бути додатково оснащений бічними опорними роликами, які дозволяють їй пересуватися навіть у піднятому положенні.

Просте підйом та опускання

Підйом відбувається на вибір за допомогою або ручної гідравлічної системи (AMX 10), або електричної гідравлічної системи (AMX 10e) та двигуна підйому потужністю 0,5 кВт. Насосний агрегат оснащений вбудованим баком. Вбудований в насосний агрегат клапан опускання забезпечує чутливе опускання за допомогою ручного важеля. Від перевантаження гідравлічну установку захищає клапан обмеження тиску.

Акумулятор та зарядний пристрій (AMX 10e)

У стандартній комплектації вбудований електронний зарядний випрямляч. Заряджання акумулятора не потребує технічного обслуговування (70 A • ч), можна здійснювати за допомогою будь-якої розетки 230 В. Після завершення процесу підзарядки зарядний пристрій автоматично вимикається.

Оставить отзыв
Схожі товари

Новости

Литий-ионная технология от Jungheinrich.
Литий-ионная технология от Jungheinrich.

Литий-ионные аккумуляторы являются революционными на рынке электрической грузоподъемной техники. И небезосновательно: высокомощные энергетические элементы превосходят традиционные свинцово-кислотные...

Читати
Первый в мире рич-трак с полностью интегрированным литий-ионным аккумулятором.
Первый в мире рич-трак с полностью интегрированным литий-ионным аккумулятором.

Последняя инновация, использующая литиево-ионную технологию: Jungheinrich ETV 216i. Интегрированная литий-ионная мощность не только значительно улучшит производительность вашего склада,но и создаст...

Читати