Електричний повідковий штабелер HC 10 (1.000 кг)

Електричний повідковий штабелер (1.000 kg)

Ідеально підходить як робочий стіл і для виконання епізодичних процедур штабелювання

Основні характеристики

Висота підйому (для стандартної телескопічної щогли) від 1600 до 3000 мм

Вантажопідйомність / вантаж від 1,00 до 1,00 t

• Акумулятор, який не вимагає технічного обслуговування (без доливання рідини)

• від 1600 до 3000 мм висоти підйому

• Вбудований зарядний пристрій для простого заряджання

• Потужний двигун підйому

Додаткові характеристики

Електричний ручний штабелер є економічною можливістю виконання окремих завдань штабелювання (з висотою підйому від 1600 до 3000 мм), а також для завантаження та розвантаження вантажних автомобілів.

HC 110, маневрування якого виконується вручну з електричним механізмом підйому, використовується в багатьох сферах як робочий стіл. Необхідну енергію HC 110 одержує від акумулятора, який не потребує технічного обслуговування.

Вбудований зарядний пристрій забезпечує зручну та надійну підзарядку вбудованого акумулятора від будь-якої розетки 230 В. Автоматичне керування рукояткою забезпечує легке маневрування HC 110.

Огляд переваг

Економічність та продуктивність

Для окремих випадків завантаження стелажів/вантажівок та їх розвантаження при висоті підйому 3000 мм HC 110 пропонує економічну альтернативу порівняно з пристроями з ходовим двигуном. Завдяки різним варіантам підйомної щогли (1600, 2500 та 3000 мм) та потужному підйому 1,5 кВт він покриває безліч випадків використання. Наприклад, у варіанті з підйомною рамою 1600 мм HC 110 підходить для завантаження та розвантаження комерційних автомобілів, для складання піддонів один на одного або для використання як робочий стіл.

Зручне та точне керування

Електрогідравлічне керування підйомом та легкий доступ до клавіш підйому та опускання забезпечують точне позиціонування вил. Усі органи управління та прилади чітко організовані.

Зручна зарядка акумулятора

Завдяки акумулятору, що не потребує технічного обслуговування, відпадає необхідність долити води, що часто забирає багато часу. Індикатор заряду акумулятора завжди показує стан заряду. Вбудований високочастотний зарядний пристрій з індикатором заряду забезпечує можливість заряджання від розетки 230 В.

Надійне та ергономічне управління

• Просте використання завдяки ергономічному розташуванню органів управління.

• Довгі рукоятки керування забезпечують легке керування.

• Захисний бампер провідних коліс гарантує додатковий захист ніг оператора

• Безпечна зупинка в будь-якій ситуації завдяки механічному гальму стоянки.

Особливо легке маневрування

Завдяки примусовому напрямку кермового колеса за допомогою з'єднувального ланцюга електричний ручний штабелер може особливо легко маневрувати.

Оставить отзыв
Схожі товари

Новости

Литий-ионная технология от Jungheinrich.
Литий-ионная технология от Jungheinrich.

Литий-ионные аккумуляторы являются революционными на рынке электрической грузоподъемной техники. И небезосновательно: высокомощные энергетические элементы превосходят традиционные свинцово-кислотные...

Читати
Первый в мире рич-трак с полностью интегрированным литий-ионным аккумулятором.
Первый в мире рич-трак с полностью интегрированным литий-ионным аккумулятором.

Последняя инновация, использующая литиево-ионную технологию: Jungheinrich ETV 216i. Интегрированная литий-ионная мощность не только значительно улучшит производительность вашего склада,но и создаст...

Читати