Ручний гідравлічний візок для роботи з піддонами з малою висотою захвату AM V05

Ручний гідравлічний візок для роботи з піддонами з малою висотою захвату (500 kg)

Ідеально підходить для маніпулювання четвертними/половинними та спеціальними піддонами

Основні характеристики

Висота підйому (для стандартної телескопічної щогли) від 390 до 390 мм

Вантажопідйомність/вантаж від 0,50 до 0,50 t

• Ручне регулювання ширини між вилами (140-585 мм)

• Міцність та надійність

• Низький рівень шуму під час руху

• Швидкий підйом у базовій комплектації (до 120 кг)

Додаткові характеристики

AM V05 – це оптимальне рішення для переміщення четвертних та половинних європіддонів. Він особливо корисний скрізь, де часто потрібно переміщати демонстраційні піддони, наприклад, у торгових приміщеннях.

Завдяки можливості ручного регулювання ширини між вилами в діапазоні 140-585 мм можна також транспортувати невеликі спеціальні піддони. Але що б ви не транспортували за допомогою AM V05, ви завжди отримуватимете повну вигоду від зручності, міцності та надійності цієї "класичної" гідравлічного підйомного візка від Jungheinrich. Також можливе транспортування стандартних європіддонів.

Огляд переваг

Перекональна різноманітність

Завантаження та розвантаження дрібних носіїв вантажу на європіддоні неможливо виконувати за допомогою стандартного гідравлічного візка. Наше рішення AM V05. Завдяки можливості індивідуального регулювання ширини між вилами вил від 140 до 585 мм можна завантажувати та транспортувати навіть нестандартні носії вантажу. Крім того, візок придатний і для транспортування стандартних європіддонів.

Простота у використанні

Елемент управління з легким ходом ідеально підходить для роботи як лівою, так і правою руками. Завдяки спеціальному клапану опускання можна особливо плавно опускати вантажі.

Оставить отзыв
Схожі товари

Новости

Литий-ионная технология от Jungheinrich.
Литий-ионная технология от Jungheinrich.

Литий-ионные аккумуляторы являются революционными на рынке электрической грузоподъемной техники. И небезосновательно: высокомощные энергетические элементы превосходят традиционные свинцово-кислотные...

Читати
Первый в мире рич-трак с полностью интегрированным литий-ионным аккумулятором.
Первый в мире рич-трак с полностью интегрированным литий-ионным аккумулятором.

Последняя инновация, использующая литиево-ионную технологию: Jungheinrich ETV 216i. Интегрированная литий-ионная мощность не только значительно улучшит производительность вашего склада,но и создаст...

Читати