Декоративні акустичні панелі Fantoni застосовуються в якості елітного внутрішнього оздоблення концертних залів, кінотеатрів, звукозаписних студій, переговорних кімнат і конференц-залів та інших настанов. Виконані у вигляді перфорованих панелей із МДФ (MDF) вони застосовуються для облаштування звукопоглинального озодблення стелі та стін. Фінішне оздоблення виконується натуральним шпоном або штучним матеріалом, що імітує цінні породи деревини. Найбільш затребуване ламінування панелей.

Типи панельних систем

Асортимент складається з кількох типів панельних систем:

 • 4akustik
 • Letwood
 • 60x60/120 ceiling system
 • Stillwall
 • Brickwall
 • Isle
 • Climacustic

4akustik

Це найбільш інноваційна та ефективна звукопоглинаюча панельна система на світовому ринку. Вона відноситься до найбільш елітних і благородних оздоблювальних матеріалів для акустичної обробки приміщень, до яких пред'являються особливі вимоги щодо естетики. Найчастіше це концертні зали, ресторани та конференц-зали.

Виготовляються панелі 4akustik із високоякісного МДФ матеріалу. Стандартний розмір однієї панелі 4086*128*16 мм. Зовнішня поверхня покрита складним малюнком із фрезерованих канавок, які з'єднані наскрізними каналами із внутрішньою перфорацією. Таким чином виходить дуже ефективна звукопоглинаюча система, більш відома як розподілений акустичний резонатор Гельмгольця. Зовнішня поверхня панелі оброблена натуральним або штучним шпоном будь-якого кольору на замовлення, а внутрішня поверхня оброблена прозорим віскозним полотном.

Однією з переваг панелей цього типу є простота їх монтажу за допомогою пазоподібних з'єднань. Таким чином готова конструкція виглядає монолітною та цілісною.

Доступні два види панелей 4akustik:

 • 4akustik - характеризується екстремально низьким рівнем формальдегіду в залишку, відповідає найсуворішій системі екологічної сертифікації "F4 stars" і має клас вогнестійкості B-s2, d0 (Г1)
 • 4akustik S - має клас вогнестійкості Г1-Г2 та відповідає європейським нормам екологічності (клас Е1)

Застосування цих матеріалів при проектуванні приміщень дозволяє їм пройти сертифікацію за системою LEED завдяки високим показникам екологічності, безпеки та акустичної ефективності панелей.

Letwood

Панелі цього виду розроблені в тісному співтоваристві з дизайнером Samer Chalfoun і втілюють в собі оригінальний концептуальний дизайн та чудові акустичні властивості. Використовуються для монтажу на стіни та стелю та найчастіше використовуються дизайнерами та архітекторами для клубів, барів, залів очікування та фойє, а також магазинів та торгових майданчиків.

Модульний формат (600х600 мм), висока взаємозамінність та проста пазова система монтажу відкривають широкі можливості використання цих панелей. Для задоволення дизайнерських потреб перфоровані та фрезеровані панелі доступні в 4-х варіантах: від мінімалізму до кежуалу.

600x600/1200 ceiling system

Це вузькоспеціалізована система для підвісної стелі, що базується на панелях двох типорозмірів:

 • квадратного 600х600 мм
 • прямокутного 1200х600 мм

Для реалізації дизайнерських рішень всіх видів доступні різні види перфорації та фінішної обробки, що дозволяють забезпечити потрібний ступінь звукопоглинання. За допомогою особливої кромкової системи ці панелі можуть інтегруватися в звичайну систему підвісної стелі без видимих виступів профільної системи.

Climacustic

Панельна система Climacustic є єдиною у світі системою для покращення акустичного та кліматичного комфорту приміщень. Вона поєднує в собі дві функції: ефективне звукопоглинання та опалення або охолодження приміщення взимку та влітку.

Контроль клімату відбувається безшумно завдяки відсутності механічних елементів і без протягів через відсутність конвекційного руху повітря. Інсталяція цієї системи дозволяє зменшити енерговитрати приблизно на 30-40%.

Climacustic легко монтується завдяки модульній системі та типовим схемам монтажу як для стін, так і для стельових перекриттів. Не потребує обслуговування та чищення чи заміну фільтрів. Використання цих панелей сприяє успішній сертифікації об'єкта, що проектується, за системою LEED.

Brickwall

Панельна система Brickwall (цегляна стіна) була розроблена виключно для розширення лінійки акустичних панелей, які мають високий попит завдяки своїм характеристикам. Аналіз ринку показав, що ніша виробів, що зовні нагадують цегляну стіну, ще не зайнята, але затребувана. Висота панелі складає 128 мм, що відповідає стандартній висоті цегли. Панельна система цього виду чудово виглядатиме в житлових приміщеннях, створюючи видимість дорогого матеріалу, зовні затишного та приємного.

Isle

Панельна система Isle є модульною системою підвісних стель "хмарного" типу з дуже високими показниками звукопоглинання. Вона була розроблена спеціально для приміщень, в яких існують обмеження щодо інсталяції суцільних акустичних облицювань на стелі та стінах.

Асортимент складається з панелей 4-х типів за розміром та рівнем перфорації:

 • 1200х600 мм
 • 1200х1200 мм
 • 2000х600 мм
 • 2000х1200 мм

"Острови" кріпляться до стелі на сталевих тросиках або легко вмонтовуються в рамну конструкцію. Кромки виконані під кутом 45°, тому створюють враження легкої та ширяючої конструкції.

Сертифікати

Усі акустичні панелі Fantoni за рівнем емісії формальдегіду відповідають європейському класу безпеки Е1 (стандарт EN 717-2). А панельні системи 4akustik та 600х600 system навіть відповідають найсуворішому на сьогодні японському стандарту екологічної безпеки JIS A 1460 norm.
Зміст формальдегіду в продукції, відповідно до класифікації "F4stars", становить всього 1/4 від допустимого значення згідно з європейськими нормами Е1. А найвищі показники безпеки підтверджені сертифікатами CATAS QUALITY AWARD.

Панелі 4akustik - це єдиний акустичний продукт у світі, що поєднує в собі екологічні вимоги "F4stars" одночасно з класом вогнестійкості "B-s2, d0" (Г1).

Оставить отзыв
Схожі товари

Новости

Карти шумів - зручний інструмент
Карти шумів - зручний інструмент

При проектуванні об’єктів архітектури різного призначення варто враховувати шум навколишнього середовища. Для цієї мети розробляються карти шумів, які в зручному вигляді показують, як...

Читати
Акустична мінеральна вата Stalker basalt acoustics: що воно таке та звідки взялось
Акустична мінеральна вата Stalker basalt acoustics: що воно таке та звідки взялось

Насамперед скажемо, що ця вата виробляється з базальту – гірської породи вулканічного походження, з якої складається магма нашої планети. Це екологічно чистий натуральний природний матеріал...

Читати
Шумоізоляція або теплоізоляція
Шумоізоляція або теплоізоляція

Сьогодні ми розберемося з вами, чим відрізняється звукоізоляція від теплоізоляції та чи працюють у звукоізоляційних конструкціях матеріали, розроблені для теплоізоляції. Задача теплоізоляційних...

Читати
Тест вати floor на міцність
Тест вати floor на міцність

Продовжуючи нашу попередню статтю про плаваючі підлоги хочемо розповісти про цікавий живий кейс. На один об'єкт у конструкцію плаваючої підлоги архітектором у проект була закладена...

Читати
Секрети плавачої підлоги
Секрети плавачої підлоги

Коли питання стоїть у шумоізоляції приміщення, то найчастіше увага звертається на стіни та стелі, тоді як підлога випадає з уваги. Хоча підлога, насправді, є жорстким середовищем, в якому чудово...

Читати
Акустичні тести в офисі Stalker
Акустичні тести в офисі Stalker

Сьогодні у відеоролику ми розглянемо живий кейс та біль усіх власників квартир у новобудовах на прикладі експерта дизайну Вікторії Дронової, яка стала заручницею поганої шумоізоляції у придбаній після...

Читати
Газобетон vs гипсокартон
Газобетон vs гипсокартон

В современном строительстве многоквартирных домов в качестве межквартирных перегородок часто используются перегородки из газобетона. Само слово «газобетон» с точки зрения лингвистики...

Читати
Каменная вата или стекловата?
Каменная вата или стекловата?

Сегодня мы разберемся, чем отличаются различные минеральные ваты. В частности, мы рассмотрим отличия между каменной ватой и стекловатой. Начнем с того, что технология производства стекловаты была...

Читати