Універсальні полочні стелажі застосовуються для зберігання на складах різних вантажів, переміщення яких здійснюється виключно вручну без використання спеціальних пристроїв – вилочних навантажувачів. Технічно це найпоширеніший і найпростіший тип стелажі для складу, які можна зустріти в магазинах, супермаркетах, архівах, офісах, на виробництві та навіть вдома. Через особливості своєї конструкції та функціонального призначення, стелажі поличні не розраховані на високе навантаження і орієнтовані на масу до 250 кг на полицю.

металевий поличковий стелаж

З чого складаються поличкові стелажі для складу

Універсальні поликові стелажі для складу складаються з 3 основних частин:

  • Рами конструкції, що є вертикальними стійками, на які кріпляться всі інші елементи.
  • Траверси – горизонтальні елементи, що з'єднують рами і є основою полиць.
  • Полиці – залежно від виду вантажів або товарів, що зберігаються, можуть бути металеві (оцинковані або пофарбовані) або дерев'яними (ДСП, МДФ).

Жодних кріплень до поверхні цей вид стелажів зазвичай не має, але в разі необхідності закріпити металеві поличні стелажі до підлоги, додається ще 4-й елемент – підошви.

Як купити поличні стелажі в Україні

Для консультації спеціаліста з великим досвідом розробки поличних стелажних систем ви можете зателефонувати за вказаними на сайті телефонами. Наші фахівці підберуть для вас оптимальний вид стелажу в залежності від ваших потреб із максимальною економією коштів.