Стелажі мезонін – це багатоповерхові металеві конструкції з палетним, поличним чи змішаним типом стелажів. Характерною особливістю складських мезонінів є наявність сходів, сходів та майданчиків для переміщення персоналу. Цей тип складських стелажів призначений для зберігання вантажів малої та середньої тяжкості, які можна транспортувати вручну, без застосування спеціальної техніки, як навантажувач /a>, штабелер, ричтрак або комплектувальник замовлень. Хоча не виключається використання техніки для доставки вантажів до мезоніну.

стелажі мезоніни схема

Перекриття майданчиків для персоналу можуть бути виконані з недорогих листів ДСП, міцних плит МДФ, металевих грат або металевих листів з протиковзкими насічками. Вибір покриття безпосередньо залежить від особливостей вантажу, що зберігається, його агрегатного стану та хімічної активності.

Складові елементи мезоніну

Конструкція стандартного стелажу мезоніну складається з 6 елементів:

  • рами – вертикальні опори, на яких тримається вся конструкція;
  • траверси – горизонтальні опори, які формують рівні стелажів та майданчиків для персоналу;
  • майданчики – перекриття для переміщення персоналу;
  • сходові прольоти – місця переміщення на вищі рівні мезоніну;
  • підошви – основи, що з'єднують рами та поверхню складського приміщення;
  • елементи безпеки – насадки та обмежувачі, що оберігають слабкі місця конструкції від механічних пошкоджень, а також поручні на майданчиках для персоналу.

Як ви самі можете переконатися, замовити стелаж мезонін – дуже недешеве задоволення.

мезонини для складу

Як замовити стелажі мезонін в Україні

Перед замовленням варто проконсультуватися з досвідченим фахівцем, щоб виявити потреби та визначити обсяг робіт з монтажу. Зробити це можна за вказаними на нашому сайті телефонами або за особистого контакту та огляду складського приміщення нашим представником.