Міжквартирна перегородка Stalker (патент UA 146180) являє собою передову конструкцію для розмежування приміщень сусідніх квартир у багатоквартирних будинках, яка відрізняється відмінними звукоізоляційними, експлуатаційними та зламостійкими характеристиками.

Конструкція

Міжквартирна перегородка Stalker складається з каркасу з одинарних стійок та двосторонньої обшивки в 2 шари плитами вогне- та вологостійкого гіпсокартону Knauf Titan з вертикально укладеними прокладками з листової оцинкованої сталі між шарами обшивки.
Каркас з'єднується по всьому периметру із суміжними огороджувальними конструкціями.
Для підвищення звукоізоляційних властивостей у порожнину перегородки укладається акустична мінеральна вата Stalker basalt acoustics, коефіціент звукопоглинання якої складає 85% лише при укладанні одного шару вати. 
За рахунок того, що акустична вата виконана на основі базальтових волокон, вона має клас вогнестійкості НГ. Це дало можливість отримати для перегородки Stalker клас вогнестійкості EI 90 за умови забезпечення герметичності по периметру примикання перегородки до огороджувальних конструкцій негорючими матеріалами для захисту металевого каркасу (наприклад, вогнестійким гіпсокартоном або спеціальними герметиками та шпаклівками).

Фізико-технічні характеристики

Переваги

1. Відмінна звукоізоляція повітряного шуму.
Звукоізоляція повітряного шуму перегородки Stalker перевищує всі норми ДБН і практично без втрат доступна відразу після введення будівлі в експлуатацію забудовником. Це досягається за рахунок формування в районі верхнього перекриття плаваючих прилягань напрямних та стійкових профілів, що дозволяє суттєво зменшити падіння звукоізоляції міжквартирних перегородок Stalker.

2.  Можливість усування ударного шуму.
У разі монтажу міжквартирних перегородок Stalker на звукоізоляційних напрямних профілях Vibrofix Liner з пружними елементами вдається запобігти непрямій передачі ударного шуму на міжквартирні перегородки. Якщо замовник у своїй квартирі додатково виконає конструкції плаваючої підлоги на акустичній мінеральній ваті Stalker basalt acoustics floor і звукоізоляційної підвісної стелі, то йому вдасться отримати «приміщення в приміщенні» - ідеальну конструкцію з точки зору будівельної акустики. Дане технічне рішення дозволить клієнту насолоджуватися життям незалежно від інших ремонтних робіт, що проводяться у багатоквартирному житловому комплексі.

3. Стійкість до руйнування.
Перегородка Stalker має більш високі протизламні властивості, ніж перегородки з блокових матеріалів.
На доказ цього твердження ми зняли краш-тест перегородки Stalker:

4. Висока несуча здатність.
Перегородка Stalker здатна витримувати консольні навантаження до 150 кг на кожен погонний метр конструкції. У такій перегородці можна закріпити навіть турнік за допомогою спеціального дюбеля для пустотілих конструкцій Knauf Hartmut, який здатний витримувати на зріз та відрив до 65 кг на кожен дюбель.

5. Надійне сполучення з колонами з монолітного бетону.
Зважаючи на те, що металевий каркас перегородок Stalker закріплюється до несучих колон з монолітного бетону із застосуванням пружної звукоізоляційної стрічки Stalker tape, забезпечується надійне примикання, яке не дасть тріщин або щілин протягом усього терміну експлуатації перегородки.

Особливості

1. Прокладання інженерних мереж та комунікацій.
Конструкція перегородки Stalker, яка передається забудовником після введення будівлі в експлуатацію, є завершеною та непорушною. Її не можна штробити або різати, щоб уникнути погіршення звукоізоляційних та протизламних характеристик. Всі комунікації необхідно розводити по стелі та спускати вертикально по стінах. Зашивати комунікації необхідно або в короби, або ховати за облицюванням на каркасі шириною 28 мм із запліткою в 1 шар гіпсокартону. За рахунок наявності армуючого шару з оцинкованої сталі П-подібні прямі підвіси можна кріпити звичайними 25 мм саморізами по всій поверхні перегородки Stalker.

2. Забезпечення будівельної готовності перед монтажем перегородок Stalker.
Перед початком монтажу перегородок Stalker контур фасаду будівлі має бути повністю засклений на поверсі, де плануються монтажні роботи. Це необхідно для запобігання потраплянню прямих опадів та сонячних променів на поверхню гіпсокартону. Подача будівельних матеріалів у цьому випадку здійснюється краном на виносні платформи.

3. Забезпечення регламентованого температурного режиму.
Температура в приміщенні, де плануються проводитися монтажні роботи, повинна бути не нижче +5°С, оскільки при нижчих температурах починає кришитися серцевина гіпсокартону в момент монтажу шурупів. На практиці при заскленому контурі будівлі та знаходженні кількох ланок монтажників температура на об'єкті завжди вища за цю позначку.

4. Монтаж міжквартирних перегородок Stalker має проводитись кваліфікованим персоналом.
Варто відзначити, що монтаж звичайних каркасних гіпсокартонних конструкцій приватного застосування відрізняється від монтажу звукоізоляційних конструкцій промислового застосування та потребує певних навичок та знань як сухого будівництва, так і будівельної акустики. Тому для монтажу міжквартирних перегородок Stalker має залучатись лише кваліфікований персонал, рівень підготовки якого підтверджений відповідними сертифікатами.
Дані знання та сертифікати можна отримати, пройшовши курси підвищення кваліфікації на базі навчального центру Knauf у м. Дніпро, які періодично організовує компанія Stalker.

Оставить отзыв
Схожі товари

Новости

Карти шумів - зручний інструмент
Карти шумів - зручний інструмент

При проектуванні об’єктів архітектури різного призначення варто враховувати шум навколишнього середовища. Для цієї мети розробляються карти шумів, які в зручному вигляді показують, як...

Читати
Акустична мінеральна вата Stalker basalt acoustics: що воно таке та звідки взялось
Акустична мінеральна вата Stalker basalt acoustics: що воно таке та звідки взялось

Насамперед скажемо, що ця вата виробляється з базальту – гірської породи вулканічного походження, з якої складається магма нашої планети. Це екологічно чистий натуральний природний матеріал...

Читати
Шумоізоляція або теплоізоляція
Шумоізоляція або теплоізоляція

Сьогодні ми розберемося з вами, чим відрізняється звукоізоляція від теплоізоляції та чи працюють у звукоізоляційних конструкціях матеріали, розроблені для теплоізоляції. Задача теплоізоляційних...

Читати
Тест вати floor на міцність
Тест вати floor на міцність

Продовжуючи нашу попередню статтю про плаваючі підлоги хочемо розповісти про цікавий живий кейс. На один об'єкт у конструкцію плаваючої підлоги архітектором у проект була закладена...

Читати
Секрети плавачої підлоги
Секрети плавачої підлоги

Коли питання стоїть у шумоізоляції приміщення, то найчастіше увага звертається на стіни та стелі, тоді як підлога випадає з уваги. Хоча підлога, насправді, є жорстким середовищем, в якому чудово...

Читати
Акустичні тести в офисі Stalker
Акустичні тести в офисі Stalker

Сьогодні у відеоролику ми розглянемо живий кейс та біль усіх власників квартир у новобудовах на прикладі експерта дизайну Вікторії Дронової, яка стала заручницею поганої шумоізоляції у придбаній після...

Читати
Газобетон vs гипсокартон
Газобетон vs гипсокартон

В современном строительстве многоквартирных домов в качестве межквартирных перегородок часто используются перегородки из газобетона. Само слово «газобетон» с точки зрения лингвистики...

Читати
Каменная вата или стекловата?
Каменная вата или стекловата?

Сегодня мы разберемся, чем отличаются различные минеральные ваты. В частности, мы рассмотрим отличия между каменной ватой и стекловатой. Начнем с того, что технология производства стекловаты была...

Читати